EKIPA.

Delamo, da vam vedno lahko zagotovimo Užitek v vožnji.

Od svojega trgovca BMW pričakujete več, kot le izjemna vozila, kvaliteten servis in popolno skrb za stranke. Pričakujete osebni pristop, korekten nasvet in občutek, da vas trgovec posluša in razume. To je filozofija, ki ji sledimo vsi pooblaščeni trgovci BMW – popoln fokus na individualnega kupca, za katerega kar najbolje skrbi celotna ekipa, katere edino merilo je vaše zadovoljstvo.

PREDSTAVITEV EKIPE.

Tukaj smo za vas. Spoznajte člane naše ekipe.

Vodstvo

Uroš Seles

direktor

uros.seles@selmar.si

Rok Gričnik

direktor, PE Maribor

+386 2 82 80 100

rok.gricnik@selmar.si

Denis Seles

tehnični direktor

denis.seles@selmar.si

Marketing

Mirela Begovič

marketing manager, PE Celje

+386 3 42 44 011

mirela.begovic@selmar.si

Maja Bohak

marketing manager, PE Maribor

+386 2 82 80 100

info-mb@selmar.si

SELMAR CELJE.

Informacije

Mirela Begovič

administrator

+386 3 42 44 011

info@selmar.si

Prodaja vozil

Sašo Avberšek

prodajni svetovalec BMW

+386 41 345 883

saso.avbersek@selmar.si

Kevin Andrejčič

prodajni svetovalec BMW

+386 31 669 978

kevin.andrejcic@selmar.si

Igor Kogovšek

prodajni svetovalec BMW

+386 3 42 44 013

igor.kogovsek@selmar.si

Peter Sekulič

prodaja rabljenih vozil

+386 3 42 44 017

+386 41 630 431

peter.sekulic@selmar.si

Tadej Golob

prodajni svetovalec BMW Motorrad

+386 3 42 44 028

+386 51 363 111

tadej.golob@selmar.si

Servisni sprejem

Nina Pečnik

asistentka na servisnem sprejemu

+386 3 42 44 020

nina.pecnik@selmar.si

Darko Cokan

servisni svetovalec BMW

+386 3 42 44 020

darko.cokan@selmar.si

Aljaž Krajnc

servisni svetovalec BMW

+386 3 42 44 022

aljaz.krajnc@selmar.si

Mitja Korošec

BMW garancije

+386 3 42 44 003

mitja.korosec@selmar.si

Jani Svet

mojster delavnice

+386 41 344 843

jani.svet@selmar.si

Nadomestni deli in oprema

Alen Skozit

nadomestni deli in oprema

+386 3 42 44 026

alen.skozit@selmar.si

Janez Naraks

nadomestni deli in oprema

+386 3 42 44 021

janez.naraks@selmar.si

Ivan Tržan

nadomestni deli in oprema

+386 3 42 44 006

ivi.trzan@selmar.si

SELMAR MARIBOR.

Informacije

Maja Bohak

informacije

+386 2 82 80 100

info-mb@selmar.si

Prodaja vozil

Boštjan Kralj

vodja prodaje

+386 51 390 390

bostjan.kralj@selmar.si

Danilo Colja

prodajni svetovalec BMW

+386 2 82 80 115

+386 41 651 001

danilo.colja@selmar.si

Borut Borko

prodajni svetovalec BMW

+386 2 82 80 104

+386 51 393 900

borut.borko@selmar.si

Aleksander Bakračevič

Product Genius

+386 41 344 754

aleksander.bakracevic@selmar.si

Srečko Gostonj

prodajni svetovalec BMW Premium Selection

+386 2 82 80 106

+386 70 549 770

srecko.gostonj@selmar.si

Sandi Mašat

prodajni svetovalec za motorna kolesa in rabljena vozila

+386 2 82 80 107

+386 51 393 400

sandi.masat@selmar.si

Servisni sprejem

Sebastijan Malalan

servisni svetovalec BMW

+386 2 82 80 101

+386 51 414 411

sebastijan.malalan@selmar.si

Matej Jerončič

servisni svetovalec BMW

+386 2 82 80 114

+386 31 712 221

matej.jeroncic@selmar.si

Boštjan Urnaut

servisni svetovalec BMW

+386 2 82 80 108

+386 51 414 410

bostjan.urnaut@selmar.si

Nadomestni deli in oprema

Peter Potočnik

nadomestni deli in oprema

+386 2 82 80 102

peter.potocnik@selmar.si

Matej Marinič

nadomestni deli in oprema

+386 2 82 80 102

+386 70 653 660

matej.marinic@selmar.si

Tomaž Topolovec

nadomestni deli in oprema

+386 2 82 80 102

tomaz.topolovec@selmar.si