EKIPA.

Delamo, da vam vedno lahko zagotovimo Užitek v vožnji.

Od svojega trgovca BMW pričakujete več, kot le izjemna vozila, kvaliteten servis in popolno skrb za stranke. Pričakujete osebni pristop, korekten nasvet in občutek, da vas trgovec posluša in razume. To je filozofija, ki ji sledimo vsi pooblaščeni trgovci BMW – popoln fokus na individualnega kupca, za katerega kar najbolje skrbi celotna ekipa, katere edino merilo je vaše zadovoljstvo.

PREDSTAVITEV EKIPE.

Tukaj smo za vas. Spoznajte člane naše ekipe.

Vodstvo
Ekipa

Uroš Seles

direktor

uros.seles@selmar.si

Ekipa

Rok Gričnik

direktor, PE Maribor

+386 2 82 80 100

rok.gricnik@selmar.si

Ekipa

Denis Seles

tehnični direktor

denis.seles@selmar.si

Marketing
Ekipa

Mirela Begovič

marketing manager, PE Celje

+386 3 42 44 011

mirela.begovic@selmar.si

Ekipa

Nastja Gajser

marketing manager, PE Maribor

+386 2 82 80 100

nastja.gajser@selmar.si

SELMAR CELJE.

Informacije
Ekipa

Mirela Begovič

administrator

+386 3 42 44 011

info@selmar.si

Prodaja vozil
Ekipa

Sašo Avberšek

prodajni svetovalec BMW

+386 41 345 883

saso.avbersek@selmar.si

Ekipa

Kevin Andrejčič

prodajni svetovalec BMW

+386 31 669 978

kevin.andrejcic@selmar.si

Ekipa

Igor Kogovšek

prodajni svetovalec BMW

+386 3 42 44 013

igor.kogovsek@selmar.si

Ekipa

Peter Sekulič

prodaja rabljenih vozil

+386 3 42 44 017

+386 41 630 431

peter.sekulic@selmar.si

Ekipa

Tadej Golob

prodajni svetovalec BMW Motorrad

+386 3 42 44 028

+386 51 363 111

tadej.golob@selmar.si

Servisni sprejem
Ekipa

Nina Pečnik

asistentka na servisnem sprejemu

+386 3 42 44 020

nina.pecnik@selmar.si

Ekipa

Darko Cokan

servisni svetovalec BMW

+386 3 42 44 020

darko.cokan@selmar.si

Ekipa

Aljaž Krajnc

servisni svetovalec BMW

+386 3 42 44 022

aljaz.krajnc@selmar.si

Ekipa

Mitja Korošec

BMW garancije

+386 3 42 44 003

mitja.korosec@selmar.si

Ekipa

Jani Svet

mojster delavnice

+386 41 344 843

jani.svet@selmar.si

Nadomestni deli in oprema
Ekipa

Alen Skozit

nadomestni deli in oprema

+386 3 42 44 026

alen.skozit@selmar.si

Ekipa

Janez Naraks

nadomestni deli in oprema

+386 3 42 44 021

janez.naraks@selmar.si

Ekipa

Ivan Tržan

nadomestni deli in oprema

+386 3 42 44 006

ivi.trzan@selmar.si

SELMAR MARIBOR.

Informacije
Ekipa

Nastja Gajser

informacije

+386 2 82 80 100

info-mb@selmar.si

Ekipa

Mojca Kurnik

informacije

+386 2 82 80 100

mojca.kurnik@selmar.si

Ekipa

Maja Peklar

administrator

+386 2 82 80 118

+386 31 767 800

maja.peklar@selmar.si

Prodaja vozil
Ekipa

Boštjan Kralj

vodja prodaje

+386 51 390 390

bostjan.kralj@selmar.si

Ekipa

Danilo Colja

prodajni svetovalec BMW

+386 2 82 80 115

+386 41 651 001

danilo.colja@selmar.si

Ekipa

Borut Borko

prodajni svetovalec BMW

+386 2 82 80 104

+386 51 393 900

borut.borko@selmar.si

Ekipa

Aleksander Bakračevič

Product Genius

+386 41 344 754

aleksander.bakracevic@selmar.si

Ekipa

Srečko Gostonj

prodajni svetovalec BMW Premium Selection

+386 2 82 80 106

+386 70 549 770

srecko.gostonj@selmar.si

Ekipa

Sandi Mašat

prodajni svetovalec za motorna kolesa in rabljena vozila

+386 2 82 80 107

+386 51 393 400

sandi.masat@selmar.si

Servisni sprejem
Ekipa

Sebastijan Malalan

servisni svetovalec BMW

+386 2 82 80 101

+386 51 414 411

sebastijan.malalan@selmar.si

Ekipa

Matej Jerončič

servisni svetovalec BMW

+386 2 82 80 114

+386 31 712 221

matej.jeroncic@selmar.si

Ekipa

Boštjan Urnaut

servisni svetovalec BMW

+386 2 82 80 108

+386 51 414 410

bostjan.urnaut@selmar.si

Nadomestni deli in oprema
Ekipa

Marko Lipič

nadomestni deli in oprema

+386 2 82 80 116

+386 70 653 660

marko.lipic@selmar.si

Ekipa

Matej Marinič

nadomestni deli in oprema

+386 2 82 80 102

+386 70 653 660

matej.marinic@selmar.si

Ekipa

Peter Potočnik

nadomestni deli in oprema

+386 2 82 80 102

peter.potocnik@selmar.si